Metalo dirbiniai / Kalvystė


Kalvystė

Kalvystė yra vienas seniausių amatų. Senovės Lietuvoje be kalvio nebuvo galima įsivaizduoti miestelio gyvenimo: jis gamindavo įvairiausius daiktus, nuo reikmenų namams, iki to meto transporto tobulinimo – arklių kaustymo pasagomis. Šiomis dienomis kalvis dažniausiai yra siejamas su paprastesniais darbais – vartų, tvorų, rečiau skulpturų ar suvenyrų kalimu. Neabejotinai galima tvirtinti, kad šių dienų kalvis – meniškos sielos žmogus, puoselėjantis senasias lietuviškas vertybes ir tautodailę.

Žmonės mieliau renkasi pagal savo norus pagamintus vartus, tvoras, namo papuošimus, nei prekybos centre randamus vielučių rinkinius, savo kokybe nė iš tolo negalinčius prilygti meistro rankų darbo gaminiui. Sparčiai populiarėjant senovinio stiliaus mediniams rąstiniams namams, be kalvio paslaugų sunkiai apsieinama. Juk medis ir metalas yra puikus derinys, tuo labiau, kai metalinė dekoracija yra padaryta su meile, išpuoselėta ir apgalvota kiekviena jos smulkmena, spinduliuojanti grubiu naturalumu bei senove.


Jeigu turite klausimų dėl kalvystės darbų parinkimo ar kitų metalo dirbinių gamybos, prašome kreiptis nurodytu telefonu arba elektroniniu paštu. Atliktų darbų pavyzdžius galite rasti mūsų internetinio puslapio skiltyje "Galerija"


Darbų galerija

Draugai

  • Didelis langų pasirinkimas. Individualūs užsakymai

  • Patalpų valymas ir teritorijų priežiūra. Langų valymas, fasadų plovimas. Higienos priemonių tiekimas. Purvą sugeriančių kilimėlių nuoma