Vartai


Kiemo vartai

Vartai, vienas svarbesnių kiekvienos teritorijos elementų, į juos krypsta pirmas žvilgsnis grįžus į savo valdas, juos paskutinius matome išvažiuodami. Kiemo vartai turėtų būti ne tik vizualiai patrauklūs, bet ir patikimi, funkcionalūs.

Stumdomi (gembiniai) kiemo vartai

Stumdomi (gembiniai) vartai turbūt patogiausia ir pastaruoju metu plačiausiai naudojama vartų rūšis. Jiems atsidaryti nereikia tiek vietos kiek atveriamiems vartams, tačiau tam kad vartai paslinktų į šoną, reikia apie 40 % daugiau vietos nei įvažiavimo plotis. Stumdomi vartai dažniausiai būna vienos dalies, tačiau pramoniniuose objektuose naudojami ir dviejų dalių. Tokie vartai padeda užtverti didesnius įvažiavimus, taip pat tai geriausias sprendimas kai įsukti į namo kiemą reikia aštriu kampu ar iš siauros gatvelės. Stumdomų vartų pamatas yra svarbiausias dalykas, todėl turi būti įrengtas atsakingai, atsižvelgiant į vartų plotį bei numatomą jų svorį.

 • Atveriami kiemo vartai

  Atveriami vartai gali būti vienos, tačiau dažniausiai naudojami dviejų dalių, atsiveriantys arba į kiemo vidų arba į išorę.. Pasirenkant šiuos vartus, reikėtų nepamiršti, kad atveriamų vartų pagrindinis elementas- stulpai ant kurių bus kabinami vartai. Stulpų pasirinkimas priklauso nuo to, kokio pločio bus Jūsų kiemo vartai ir koks jų svoris. Galimi metaliniai arba mūriai stulpai, atsižvelgiant į tai, jų įbetonavimo gylis gali skirtis. Mūriniams stulpams butina įdėti metalines detales vartų lankstams ir būsimai automatikai tvirtinti.

 • Dėl vartų, automatikos, jų montavimo darbų kainos ir kitų klausimų, prašome kreiptis nurodytu telefonu arba elektroniniu paštu. Atliktų darbų pavyzdžius galite rasti mūsų internetinio puslapio skiltyje "Galerija"

  Darbų galerija

  Draugai

  • Didelis langų pasirinkimas. Individualūs užsakymai

  • Patalpų valymas ir teritorijų priežiūra. Langų valymas, fasadų plovimas. Higienos priemonių tiekimas. Purvą sugeriančių kilimėlių nuoma