Tvoros


Apsauginės tvoros

Šiandien rinka siūlo didžiulį medžiagų asortimentą tvoroms. Tvora gali būti ir kaip kapitalinė struktūra, ir kaip lengva konstrukcija. Taigi, tvoros gali būti pagamintos iš: medžio, betono, plytų, akmens, metalo arba kombinuotos. Medis- tai seniausia medžiaga naudojama tvoroms. Kokybiška tvora iš medžio pirmiausia priklauso nuo pačios medienos kokybės. Medinės tvoros privalumai: lengvai statoma, medžiaga yra ekologiška, derinasi su kitomis tvorų medžiagomis, glausta tvora apsaugo nuo vėjo triukšmo ir smalsių akių, medinių lentų tvora sumažina vėjo greitį. Betoniniai blokai gali būti monolitiniai bei ažūriniai- viskas priklauso nuo to, kokią funkciją ši tvora atliks. Privalumai: ilgas tarnavimo laikas, atsparumas ugniai, puiki apsauga nuo purvo, triukšmo ir vėjo, atsparumas temperatūros pokyčiams, sumontuoti betonines konstrukcijas nereikia pamatų, apdailos galimybės.

Tvoros iš plytų suteikia teritorijos architektūrai tvirtumą ir stabilumą. Privalumai: ilgas tarnavimo laikas, tvirtumas, puiki apsauga nuo purvo, triukšmo, vėjo ir smalsių akių grąžus dizainas, atsparumas ugniai. Metalo tvoros gaminamos iš paprastojo plieno ir legiruotojo plieno, kai kuriais atvejais, gali būti naudojami geležies. Tvora gali būti tinklinė arba suvirinta. Privalumai: ilgas tarnavimo laikas, tvirtumas, atsparumas ugniai.

Pastaruoju metu populiariausios yra segmentinės tvoros, jos palyginus nebrangios, lengvai montuojamos. šiuo metu siūloma tvoros segmento spalvų bei aukščių įvairovė leis pasirinkti kiekvienam. Taip pat galime pasiūlyti naujo tipo, lenktus tvoros segmentus.
Jeigu turite klausimų dėl tvoros parinkimo ar jos įrengimo, prašome kreiptis nurodytu telefonu arba elektroniniu paštu. Atliktų darbų pavyzdžius galite rasti mūsų internetinio puslapio skiltyje "Galerija"


Populiariausių tvorų segmentų kainas galite rasti čia ...


Darbų galerija

Draugai

  • Didelis langų pasirinkimas. Individualūs užsakymai

  • Patalpų valymas ir teritorijų priežiūra. Langų valymas, fasadų plovimas. Higienos priemonių tiekimas. Purvą sugeriančių kilimėlių nuoma